חיפוש

אודות צוות המרכז

המרכז לבריאות האישה בניהולו של פרופ' דוד סוריאנו הינו מרכז ייחודי המשלב מומחים בתחומים שונים החל מכירורגיה גינקולוגית, פוריות, הפרייה חוץ גופית, אנדומטריוזיס, אולטראסאונד מיילדותי וגינקולוגי , אורוגינקולוגיה, פלסטיקה ופיזיוטרפיה גינקולוגית.

המומחים במרכז עובדים כצוות אשר מכיר את הנשים, מטפל ומייעץ כגוף אחד המשלים אחד את השני. 

כאן תמצאו מידע רחב אודות צוות המרפאה המקצועי שלנו, שעות הקבלה ודרכי ההתקשרות עם אנשי הצוות המומחים.
נשמח לסייע

פרופ' דוד סוריאנו– מרכז את תחום הכירורגיה הגינקולוגית, דר׳ אלדר וולפרט, מרכז את תחום האולטראסאונד המיילדותי והגינקולוגי כולל סקירות מערכות, דר׳ ליבנה שפט  מרכזת את תחום האולטראסאונד הייעודי לאנדומטריוזיס ובדיקות קצף, דר׳ גיל שכטר, אחראית על תחום הפרינטולוגי כולל מעקב הריון בסיכון גבוה, דר' שרית ברק מרכזת את תחום האורוגינקולוגיה , דר' זאנה קרניצקי כירוגית גינקולוגית ,גב׳ ענבר פינטו  אחראית על הטיפול הפיזיוטרפי בנשים לקראת ואחרי ניתוח, נשים בהריון ולאחר לידה. גב'  שחר שמואלי נטורופטית, מטפלת בתזונה, צמחי מרפא ופרחי באך , מדריכת פילאטיס -מסייעת לנשים עם כאבי אגן ואנדומטריוזיס בהקלה על תסמיניהן.

הסדרי תשלום:

קיימים הסדרי תשלום עבור ייעוץ עם מבוטחות כללית מושלם , מכבי , מאוחדת ולאומית. קיימים הסדרי תשלום עבור ניתוחים עם חברת כלל מנורה, הישיר והחזרי תשלום עם מגדל, פניקס והראל.

למרפאה ניתן לפנות בטלפון 03-6447215
במקרים דחופים בלבד ניתן להתקשר לטל' 054-4554691
אשמח לקבל הודעות, הארות, ודעות, [email protected]

השאירי פרטים ונחזור אליך

צוות המרכז

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן