חיפוש

טיפול הורמונלי זהה ביולוגית בעזרת פלט

הטיפול המתקדם ביותר בתחום הטיפול הורמונלי זהה ביולוגית לנשים הסובלות מפגיעה באיכות חייהן על רקע תלונות גיל המעבר ,שייך לטיפול עי כמוסה (קפסולה) המוחדרת מתחת לעור, המכילה שילוב של אסטרוגן, פרוגסטרון וטסטוסטרון זהים ביולוגית.

תוכן עניינים

הכמוסה הזעירה (Pellet) בגודל של גרגר אורז מוכנסת מתחת לעור, ברקמה השומנית מעל לאזור הישבן תחת הרדמה מקומית בפעולה מהירה עי רופא מומחה, ופועלת למשך 3-5 חודשים. היתרון בהכנסת כמוסה במשיררת הורמונים זהים ביולוגית מאפשרת שחרור איטי וקבוע  ללא צורך בנטילה יומיומית של כדורים או מדבקות. שחרור זה מחקה את דרך שחרור ההורמונים מהשחלות, ישירות למחזור הדם, בהתאם לצורכי הגוף (לחץ נפשי, פעילות גופנית, מאמץ פיזי או התרגשות). הכמוסה מאפשרת איזון הורמונלי בכל רגע נתון, כמעט ללא תופעות לוואי וללא פגיעה בתפקוד הכבד.

מדובר דרך מתן אחרת המבטיחה לסובלים מחוסר איזון הורמונלי את כמות ההורמונים המדויקת הנדרשת.  למרות העדר מחקר מספק, הדיווחים מפי מטופלות מחזקים את הטענה כי לטיפול זה יתרונות רבים המאפשרים לגוף לצרוך את מידת ההורמונים המתאימה לו על פי צרכיו.

אייך מתחילים? פגישת היכרות ראשונית בה אנו מכירים את עברה הרפואי של המטופלת, כלל תלונותיה, מצבה הרפואי הכללי והגינקולוגי, בדיקות דם כלליות כולל בדיקה הורמונלית, והכרת כלל האלטרנטיבות לטיפול.

בפגישה השנייה, מוחדרת הכמוסה אשר הוכנה על פי צרכיה של המטופלת עי בית מרקחת שצבר ניסיון רב על ידי פרופ׳ סוריאנו  מתחת לעור, תחת אילחוש מקומי, מיד לאחר הפעולה ניתן להמשיך בפעילות רגילה. לאחריה צפויה המטופלת  לחוש שיפור ניכר, תוך ימים ספורים. למעשה, הגוף סופג את ההורמונים בהדרגה בשחרור מושהה שמספיק לתקופה של 3 עד 5 חודשים, במקום לקחת הורמונים כל יום. ביקורת לאחר חודש במרפאה לשם מילוי שאלון הבוחן את השיפור מעתה חוזרים על הפעולה כפעמיים עד שלוש בשנה.

הטיפול הינו במסגרת פרטית ואינו מוכר עי קופות החולים אך לחלק מבעלות ביטוח בריאות פרטיים, קיים  החזר כספי בגין הטיפול.

השאירי פרטים ונחזור אליך

לקריאה נוספת

הטיפול הטבעי בגיל המעבר

כיצד לנהל את גיל המעבר באופן טבעי?
ישנן דרכים רבות בהן נשים יכולות לתמוך בגופן במהלך גיל המעבר והמנופאוזה כדי להבטיח בריאות אופטימלית ולהפחית את הסיכון לסיבוכי גיל המעבר ולפגיה באיכות החיים

קרא עוד »

יובש נרתיקי

הורמון האסטרוגן שומר על בריאות הנרתיק שלך בכך שהוא פועל כחומר סיכה טבעי. זה גם מגרה את התאים בדופן הנרתיק שלך כדי לעודד נוכחות של חיידקים 'טובים' המגנים מפני זיהום.
האסטרוגן פועל על רקמת הנרתיק ושומר על האלסטיות המתאימה.

קרא עוד »

תסמיני שלפוחית שתן ומעי

העמדת נושא הטיפול בנשים בגיל המעבר כתחום מוביל במרפאתנו נוצר מתוך מחשבה שניתן לאזן, לשפר איכות חיים עי מתן מענה רפואי מקצועי רב צוותי, המתייחס לשינויים הנפשיים והגופניים כמכלול, ולהעניק טיפול מבוסס על ראיות רפואיות.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן