חיפוש

ניתוח קיסרי פרטי

פורסם ע"י: פרופ' דוד סוריאנו

פורסם ע"י: פרופ' דוד סוריאנו

פרופ' דוד סוריאנו הינו מומחה למיילדות, גינקולוגיה ופוריות. מנהל המרכז 4women.

נשים רבות נזקקות לניתוח קיסרי אלקטיבי, מוזמן מראש, על מנת לסיים את ההריון בבטחה. ניתות קיסרי פרטי, על ידי צוות מוכר מעניק תחושת בטחון ומעטפת תומכת. 

פרופ' סוריאנו וצוותו בעלי ניסיון רב שנים בתחום זה, ישמח לסייע לך. 

ניתוח קיסרי פרטי

ניתוח קיסרי פרטי המבוצע באופן אלקטיבי, מוזמן מראש, נעשה מסיבות שונות הסיבה השכיחה כיום היא ניתוח קיסרי בעבר.  במקרים אלו ניתן אך לקבוע מראש מי יבצע את הניתוח, ילוה את היולדת בתהליך הלידה ויסייע לה לעבור את הניתוח בבטחה. לליווי הצמוד יתרונות ברורים ומקלים החששות המלווים לניתוח זה.

ניתוח קיסרי פרטי יעשה בהתוויות הבאות:

  • מצג עכוז או מצג אחר, שאינו מאפשר לידה לדנית. 
  • שני ניתוחים קיסריים קודמים או יותר
  • ניתוח קודם לכריתת שרירנים 
  • ניתוח קודם בחתך שונה מאשר חתך רוחבי בסגמנט התחתון של הרחם. 
  • חשד לעובר גדול, במיוחד באם סכרתית 
  • שלית פתח
  • מחלות אימהיות אשר מונעות לידה רגילה
  • נשאות להרפס גניטלי בסמוך ללידה
  • הריון תאומים לאחר ניתוח קיסרי 
  • רצון היולדת

בשנים האחרונות התוודענו להתוייה חדשה שקושורה לנשים עם אנדומטריוזיס: מסתבר כי נשים עם אנדמטריוזיס בדרגה מתקדמת בעלות סיכון גבוה יותר לסיים את ההריון בניתוח קיסרי, במקרים רבים עקב שליית פתח. בנוסף נשים אשר נותחו לפני ההריון ונכרת מוקד רקטוןגינלי עם פתיחה של הנרתיק נמצאות בסיכון לקרע של הנרתיק עם כי סיכון זה נמוך ביותר. מהלך הריון בנשים עם אנדומטריוזיס קשור בשיעור סיכון גבוה לבעיות במהלך ההריון וכן שיעור גבוה יותר של ניתוחים קיסריים.

מסתבר כי התוויה כגון רצון היולדת הפכה בשנים האחרונות להתוויה מקובלת  הערכה היא שכ 10% מכלל הניתוחים הקיסריים מבוצעים על פי התוויה זו. נשים שיודות בגיל מבוגר, לאחר טיפולי פוריות או לאחר ניתוחים קודמים מבקשות לעיתים לסיים את ההריון באופן מוזמן עי צוות מוכר בתנאים אופטימליים, ומבקשות לעבור ניתוח קיסרי פרטי.

מהלך ניתוח קיסרי בנשים שסובלות מאנדומטריוזיס עלול להיות סבוך יותר עקב חשש מהידבקויות, דורש ניסיון רב ומיומנות וישנם כללים שיש לאמץ לשם מניעת סבוכים במהלך הנתוח. במקרים רבים ניתוח זה דורש צוות מנתחים מנוסים. ניתוח קיסרי פרטי מאפשר זאת.

לאחר היכרות עימך, עם עברך הרפואי והמיילדותי, לאחר בדיקתך והיכרות עם הצוות תקבלי הדרכה אישית לקראת הניתוח, תקבלי הדרכה לקראת הניתוח וללא כל ספק ההיכרות עם הצוות ואפשרות לשוחח על חששותייך לקראת הניתוח יסייעו לך להגיע לניתוח נינוחה ורגועה.

בפגישה לאחר היכרות עימך וביצוע בדיקת אולטראסאונד והערכת משקל, תקבלי הכנה מלאה לקראת הניתוח, הדרכה והיכרות עם הצוות שיתלווה אלייך בלידה המתוכננת. מועד הניתוח נקבע מראש בד"כ לאחר שבוע 38. ונעשה בבית חולים פרטי עם מעקב צמוד של צוות המנתחים.

במידה ואת מעוניינת לקבל פרטים נוספים אנא צרי עמנו קשר. יש להצטייד עם כלל עברך המיילדותי , דוחות ניתוח קודמים ומעקב הריון נוכחי.

לידה בטוחה וקלה.

פרופ' דוד סוריאנו הינו מומחה למיילדות, גינקולוגיה ופוריות, מייסד ומנהל המרכז לטיפול באנדומטריוזיס.
במסגרת המרכז מבוצעים ניתוחים מורכבים, הדורשים ניסיון כירורגי רב.
פרופ' סוריאנו מומחה בעיקר בכירורגיה גינקולוגית: לפרוסקופיה, היסטרוסקופיה וטיפול ניתוחי באנדומטריוזיס מפושט.
בוגר בית-הספר לרפואה, אונ' בן-גוריון ואונ' באר שבע, בעל התמחות ברפואת נשים ויולדות, המרכז הרפואי שיבא, תל השומר.
ערך השתלמות בכירורגיה גינקולוגית ואנדוסקופית במרכזים מובילים בצרפת, בבלגיה ובארצות הברית.
פירסם והציג מחקרים רבים בתחום הכירורגיה הגינקולוגית ובתחום הלפרוסקופיה וההיסטרוסקופיה בארץ ובעולם.

להמשך קריאה

פוריות

אי פוריות כ 10-15% מכלל הזוגות יוגדרו כסובלים מבעיית פוריות, ההגדרה זו מתאימה לזוג המקיים יחסים סדירים, לא מוגנים, במשך למעלה משנה וזאת במידה ואין

המשך קריאה »

מעקב הריון

מעקב הריון פרטי במסגרת המרפאה ניתן לבצע מעקב הריון פרטי הכולל ליווי צמוד, בדיקות כגון שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת , ייעוץ גנטי כולל

המשך קריאה »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן