חיפוש

שאלון גיל המעבר

פורסם ע"י: פרופ' דוד סוריאנו

פורסם ע"י: פרופ' דוד סוריאנו

פרופ' דוד סוריאנו הינו מומחה למיילדות, גינקולוגיה ופוריות. מנהל המרכז 4women.

החזון שלנו

העמדת נושא הטיפול בנשים בגיל המעבר כתחום מוביל במרפאתנו נוצר מתוך מחשבה שניתן לאזן, לשפר איכות חיים ע״י מתן מענה רפואי מקצועי רב צוותי, המתייחס לשינויים הנפשיים והגופניים כמכלול,  ולהעניק טיפול מבוסס על ראיות רפואיות.

על ידי אספקת מידע על גיל המעבר ואפשרויות הטיפול נוכל לסייע לנשים להיות מעודכנות יותר, מתחברות לתחושותיהן ולהביאן לאיזון מיטבי.

אינך צריכה להשלים עם תסמינים מתישים המשפיעים על חיי היומיום שלך, העבודה, מערכות היחסים והבריאות העתידית שלך. ישנם טיפולים בטוחים, זולים, יעילים וזמינים.

את צריכה להכיר את כלל אלטרנטיבות הטיפול.

זה זמן מצויין להתייחס לעצמך, לתלונותייך, להשקיע בשיפור כללי של המעבר בשונה מהמונח מנופאוזה מתייחס לתקופה בת שנים,  בד״כ בגילאים 45-55 אשר בהדרגה עקב שינויים הורמונליים, מאבדת האישה את יכולת הפוריות, ומופיעים שינויים נפשיים וגופניים אשר חלק מתהליך זה מאופיין בהפסקת הדימום הווסתי- מנופאוזה. השינויים הם רחבים וכוללים יותר מרק הפסקת הדימום הווסתי. איכות חייך, להעצים את בריאותך, הנפשית והגופנית.

זה הזמן.

אנחנו  נשמח לסייע.

על מנת להתאים לך הטיפול המיטבי, יש צורך בהיכרות. היכרות מקיפה.
מצבך הרפואי, אורחות חייך, כלל התסמינים מהם את סובלת ודרגת חומרתם.
השאלון המצורף יסייע לך ולנו להכיר, היכרות ראשונית אך הכרחית.

קחי מספר דקות ובואי נכיר 

המאמר נכתב על ידי :  

פרופ' דוד סוריאנו הינו מומחה למיילדות, גינקולוגיה ופוריות.
מנהל את מרכז המומחים לרפואת נשים ברמת החייל, 4women, מנתח בכיר באסותא וב-HMC  ובבי"ח רפאל. פרופ' סוריאנו מומחה בתחום הכירורגיה הגינקולוגית, מבצע היסטרוסקופיות אבחנתיות וניתוחית מזה למעלה משני עשורים.  

השאירי פרטים ונחזור אליך

לקריאה נוספת

גיל המעבר

החזון שלנו העמדת נושא הטיפול בנשים בגיל המעבר כתחום מוביל במרפאתנו נוצר מתוך מחשבה שניתן לאזן, לשפר איכות חיים ע"י מתן מענה רפואי מקצועי רב

המשך קריאה »
פרימנופאוזה

כמרפאה העוסקת בבריאות האישה, אנו מוצאים את עצמנו מטפלים באופן תדיר בנשים בגילאי 45-50 המופיעות עם תלונות של דימום מוגבר או לא סדיר. חלקן סובלות

המשך קריאה »
הטיפול הטבעי בגיל המעבר

כיצד לנהל את גיל המעבר באופן טבעי?
ישנן דרכים רבות בהן נשים יכולות לתמוך בגופן במהלך גיל המעבר והמנופאוזה כדי להבטיח בריאות אופטימלית ולהפחית את הסיכון לסיבוכי גיל המעבר ולפגיה באיכות החיים

המשך קריאה »
יובש נרתיקי

הורמון האסטרוגן שומר על בריאות הנרתיק שלך בכך שהוא פועל כחומר סיכה טבעי. זה גם מגרה את התאים בדופן הנרתיק שלך כדי לעודד נוכחות של חיידקים 'טובים' המגנים מפני זיהום.
האסטרוגן פועל על רקמת הנרתיק ושומר על האלסטיות המתאימה.

המשך קריאה »
תסמיני שלפוחית שתן ומעי

העמדת נושא הטיפול בנשים בגיל המעבר כתחום מוביל במרפאתנו נוצר מתוך מחשבה שניתן לאזן, לשפר איכות חיים עי מתן מענה רפואי מקצועי רב צוותי, המתייחס לשינויים הנפשיים והגופניים כמכלול, ולהעניק טיפול מבוסס על ראיות רפואיות.

המשך קריאה »
שינויים באורח חיים

הארכת תוחלת החיים והצטברות מידע רפואי ובעיקר המדיה החברתית והתקשורת גרמו ליתר ההתעניינות בנושא גיל המעבר וההשלכות על איכות החיים. במשך שנים,  נשים נמנעו מלהתלונן

המשך קריאה »
טיפול בלייזר וגינלי

טיפול בלייזר וגינלי הינו טיפול חדשני המנצל את אנרגיית הלייזר לגירוי גדילת תאי רירית הרחם בקירות הנרתיק. טיפול זה מכוון לשיפור תסמינים כגון יובש בנרתיק,

המשך קריאה »
טיפול הורמונלי זהה ביולוגית בעזרת פלט

הטיפול המתקדם ביותר בתחום הטיפול הורמונלי זהה ביולוגית לנשים הסובלות מפגיעה באיכות חייהן על רקע תלונות גיל המעבר ,שייך לטיפול עי כמוסה (קפסולה) המוחדרת מתחת לעור, המכילה שילוב של אסטרוגן, פרוגסטרון וטסטוסטרון זהים ביולוגית.

המשך קריאה »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן