חיפוש

גב' שחר שמואלי- נטורופטית N.D

אנדומטריוזיס ונטורופטיה טיפול בנטורופטיה, שימוש בתזונה, צמחי מרפא, פרחי בך עשויים להקל ולשפר את איכות חייך שמי שחר שמואלי, אני נטורופתית N.D. ומדריכת פילאטיס מוסמכת. מטפלת בתזונה, צמחי מרפא, ופרחי באך, בוגרת קמפוס ברושים בעלת זיקה יתרה לטיפול במערכת רבייה נשית ועיכול ובפרט בתופעות על רקע של חוסר איזון הורמונלי (שחלות פוליציסטיות), כאבי אגן כרוניים, אנדומטריוזיס ובהפרעות במערכת עיכול (מעי רגיש, מחלות מעי דלקתיות וכו').

אני מאמינה כי הרפואה הטבעית, ובפרט נטורופתיה, טומנת בחובה שלל אפשרויות להקלה, ריפוי ומניעת מחלות בצורה טבעית וטיפול בתסמינים של הפרעות רבות בתחום בריאות האישה ובתופעות לוואי של תרופות.
 
אני עצמי מאובחנת כסובלת מאנדומטריוזיס, עברתי דרך ארוכה בהתמודדות וחיים לצד המחלה. מהמקום האישי הזה, אני חשה שליחות גדולה בללוות נשים בשיפור אורח ואיכות החיים, הקלה על התסמינים ותמיכה וחיזוק ההתמודדות היומיומית.
מגיעות אלי למרפאה, נשים רבות שהמחזור החודשי משפיע מאוד על איכות החיים עד למצב שמשבית אותן מפעילות לימים או שבועות. 
אל דאגה, המצב הזה אינו גזירת גורל וניתן לטפל ולהקל באמצעות תזונה, צמחי מרפא, 

ישנה חשיבות יתרה בהתייחסות שלנו לאורח חיינו  והתייחסות לנפש 
הטיפול הנטורופתי הוא שיטת טיפול טבעית שבוחנת את הבעיה מהשורש ובאמצעות תזונה, צמחי מרפא, פרחי באך ושינויי אורח חיים, מביא לריפוי הבעיה או לפחות להקלה. 
לחיות עם כאב, ווסת לא סדירה, דימום מסיבי, שלשול, עצירות, נפיחות בטנית וכו', מצביעים לנו על חוסר איזון בגוף שלנו, חוסר הרמוניה.
אבל יש לנו אפשרות לחיות בשלום וזרימה עם הגוף 
שלנו, שזה בעצם- עם עצמנו
 
התהליך כולל תשאול מקיף על המצב הרפואי, כולל עבר רפואי ושאר מערכות הגוף כשבסוף כל טיפול ניתנות המלצות תזונתיות בהתאם למצב. במידת הצורך תוספי תזונה וצמחי מרפא רלוונטיים והמלצות לתמיכה באורח החיים.
 
אם את מחפשת לדייק מה נכון עבורך, מחפשת הטבה והקלה, בצורה טבעית- את לא לבד, אני כאן ללוות אותך
קישור לפייסבוק   

השאירי פרטים ונחזור אליך

מומחים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן