חיפוש

ד"ר אלדר וולפרט

רופא בכיר, מומחה במיילדות וגינקולוגיה. אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי. אחראי תחום אולטרסאונד גינקולוגי באגף נשים ויולדות בבי"ח וולפסון מומחה לבדיקות אולטראסאונד מיילדותי וגינקולוגי במרכז לבריאות האישה 4women ברמת החייל

דר וולפרט בעל הכשרה אקדמית אמריקאית ישראלית שהחלה בקבלת תואר בוגר (BA) בביולוגיה מאוניברסיטת ניו יורק NYU ולימודי רפואה לקבלת תואר ד"ר לרפואה (MD)אוניברסיטת תל אביב.

גם את הכשרתו לקבלת תואר מומחה במיילדות וגינקולוגיה רכש באופן ששילב התמחות במיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי מונטיפיורי בניו יורק, ארה"ב ובמרכז הרפואי וולפסון בישראל. הכרת המערכת הישראלית והאמריקאית אפשרה לו למצות את הטוב בשתי המערכות בדגש על יחס ואמפטיה נימוס והקפדה על כבוד המטופלת בשילוב עם מקצועיות.
בהמשך בחר להתמקד בתחום האולטרסאונד המיילדותי והגינקולוגי שילב לימודי המשך באולטרסאונד מיילדותי גינקולוגי באוניברסיטת תל אביב יחד עם עבודתו כרופא בכיר ביחידת אולטרסאונד נשים בבי"ח וולפסון.
גם היום משלב דר וולפרט את עבודתו הקלינית כאחראי תחום גינקולוגי ביחידת האולטרסאונד בבי"ח וולפסון עם פעילות אקדמית, מחקר והשתתפות פעילה בכנסים בינלאומיים.

תחום האולטרסאונד המיילדותי והגינקולוגי התקדם באופן דרמטי בעשורים האחרונים, יחד עם התקדמות הטכנולוגיה והמחשוב אשר תורמת להכנסת מכשירי אולטרסאונד מתקדמים אשר מאפשרים רזולוציה מדהימה, נצבר ניסיון רב וידע פורץ דרך.
בדיקת האולטרסאונד הייעודי לאנדומטריוזיס מאפשרת זיהוי ממצאים אגניים המערבים את המעי ושלפוחית השתן, לזהות חומרת המחלה , התפשטותה, להעריך את הקושי הניתוחי, ומעניקה מידע רב ערך למטופלת ולמנתח.
ניתן להעריך פגיעה בפוריות, הערכת הרזרבה השחלתית ומאפשרת להחליט מתי מומלץ להפנות את המטופלת לטיפולי פוריות, מתי ניתן להימנע מניתוח ואפשרת מעקב אחר החמרה או הישנות.
בדיקת האולטרסאונד שמבצע דר וולפרט במרפאתנו

  • שקיפות עורפית.
  • סקירות מערכות – מוקדמות, מאוחרות וסקירות בשליש השלישי.
  • אולטרה-סאונד תלת ממד לבירור מומי רחם.
  • אולטרסאונד ייעודי לאנדומטריוזיס
  • בדיקות להערכת גודל מיקום ומאפייני שרירנים ברחם
  • בדיקות לבירור ממצאים ציסטיים בשחלות , הערכת רזרבה שחלתית

דר' וולפרט: בדיקת אולטראסאונד בעלת תרומה סגולית למטופלת וניתן לבצעה בנועם , ללא כאבים,

באופן מעמיק ומקיף תוך שימת דגש על נוחות וכבוד המטופלת.

השאירי פרטים ונחזור אליך

מומחים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן