03-6447215
בתקופה זו אנו מעניקים שירותי ייעוץ רפואי אונליין, לתיאום תור וקבלת הסבר על השירות התקשרי 03-6447215 / 054-4554691 
או לחצי כאן. אנחנו כאן בשבילך.

* לחברות קופ"ח מכבי, שב"ן וכללית מושלם הייעוץ מוכר כחלק מייעוצי רופא מומחה.
 • כריתת שרירן בהיסטרוסקופיה
  שרירן הבולט לחלל, דוחק את הרירית הינו שרירן שעלול לגרום למרבית התסמינים ובראשם דימום ווסתי מוגבר. שרירנים אלו הן העלולים לגרום לאי פוריות ואף להפלות חוזרות.
  קיימת הסכמה גורפת כי הטיפול המיטבי בשרירנים אלו, באם ניתן, הינה כריתה  בגישה היסטרוסקופית. על מנת לאבחן באם ניתן יש לבצע בדירת אולטראסאונד והיסטרוסקופיה אבחנתית. מומלץ כי את ההיסטרוסקופיה האבחנית ווההיסטרוסקופיה הניתוחית לבריתת השרירן יבוצעו על ידי  אותו מומחה. 

  היכן מבצע דר׳ סוריאנו ניתוחים אלו?

  פרופ' סוריאנו מבצע ניתוחים לכריתת שרירנים, בגישה היסטרוסקופית או לפרוסקופית, באסותא רמת החייל ובHMC בהרצליה 


  האם קיימים הסדרי תשלום?
   

  קיימים הסדרי תשלום עם מכבי (זהב, שלי) מאוחדת ולאומית (עם השתתפות עצמית בלבד). קיימים הסדר או החזר עם כלל חברות הביטוח וקיים הסדר ייעוץ בלבד לחברות ה״כללית מושלם״

  האבחנה שאכן מדובר בשרירן הבולט לחלל מבוצעת ע"י בדיקת אולטראסאונד, בשילוב של היסטרוסקופיה אבחנתית, צילום רחם או הידרוסונוגרפיה.

  בעזרת ההיסטרוסקופיה הניתוחית ניתן לכרות שרירן הבולט לחלל ללא צורך בפתיחת בטן וללא פגיעה ברחם. שרירן הבולט רובו לחלל בגודל עד 4 ס"מ הינו השרירן שקל יותר להסיר לעומת שרירן הבולט רק בחלקו לחלל וברובו נמצא בדופן הרחם דבר שדורש מיומנות רבה ולעיתים הסרה בשני שלבים. הטיפול המיטבי לכריתת שרירן הבולט לחלל הינו ההיסטרוסקופיה הניתוחית.

להמשך קריאה