03-6447215
בתקופה זו אנו מעניקים שירותי ייעוץ רפואי אונליין, לתיאום תור וקבלת הסבר על השירות התקשרי 03-6447215 / 054-4554691 
או לחצי כאן. אנחנו כאן בשבילך.

* לחברות קופ"ח מכבי, שב"ן וכללית מושלם הייעוץ מוכר כחלק מייעוצי רופא מומחה.
 • פרופ' סוריאנו, הינו מומחה לניתוחים אנדוסקופים גינקולוגים: לפרוסקופיה והיסטרוסקופיה. ניתוחים אלו מונעים את צורך בפתיחת בטן, ובעלי יתרונות רבים: החלמה מהירה,צורך מופחת במשככי כאבים, תוצאות קוסמטיות משופרות יחד עם הפחתת זיהומים ויצירת הידבקויות. ניתן לטפל בשרירנים, באנדומטריוזיס, ופוליפ או מחיצה, בשארית שלייה או בבעיות פוריות.

  עיקר עיסוקי בשנים האחרונות הוא בניתוחים לפרוסקופיים לטיפול באנדומטריוזיס , ניתוחים משמרי פוריות: ניתוחים היסטרוסקופים לכריתת פוליפ, מחיצה, או שרירן- מיומה הפוגעים יכולת להרות,
  ניתוחים היסטרוסקופיים לטיפול בדימומי רחם , כריתת שרירנים, שיקום חצוצרות, ועוד לשם שיפור היכולת להרות, ניתוחים לפרוסקופיים לכריתת ציסטות ,כריתת רחם ושרירנים. 

  הניתוח הלפרוסקופי: כיום מרבית הניתוחים הגינקולוגיים לבעיות שפירות מבוצעות בגישה הלפרוסקופית , כולל כריתת ציסטות שחלתיות, טיפול ושיקום חצוצרות , הפרדת הידבקויות אגניות וכריתת שחלות. בנוסף ניתן לבצע גם ניתוחים מורכבים יותר כגון כריתת שרירן או רחם בלפרוסקופיה או טיפול באנדומטריוזיס ובבעיות הקשורות לרצפת האגן.

  הניתוח הלפרוסקופי ככלל ובטיפול באנדומטריוזיס בפרט דורש הכרת כלל תלונות המטופלת, הכרת כלל הממצאים , הכרת כלל האלטרנטיבות לטיפול, בירור מיטבי לפני הניתוח וכמובן נסיון ומיומנות יחד עם גישה רב צוותית.

  היסטרוסקופיה הינה הגישה העדיפה לבירור בעיות הקשורות לחלל הרחם. בעזרת ההיסטרוסקופיה האבחנתית ניתן להסתכל בצורה ישירה על חלל הרחם ולזהות שרירן או פוליפ, שייר הריון או מחיצה. הגישה ההיסטרוסקופית מאפשרת לכרות שרירן/מיומה החודר לחלל והגורמת בעיות פריון או דימום מוגבר. להסיר מחיצה רחמית הגורמת להפלות חוזרות או להסיר שייר הריון או שייר שלייה לאחר לידה או הפלה. בעזרתה ניתן לטפל בדימום ווסתי מוגבר או דימום לא סדיר ע"י הסרת רירית הרחם ולמנוע צורך בכריתת רחם.
  גם לגישה הלדנית- וגינלית יתרונות רבים על פני פתיחת הבטן ולפיכך נעשה בה שימוש רב לטיפול בבעיות כגון צניחת רחם, בריחת שתן במאמץ, ועוד

  מגוון הניתוחים המבוצעים כיום מתוארים בהפניות הבאות:

  לפרוסקופיה:

  היסטרוסקופיה:

  ניתוחים וגינאליים:

  הכנה לפני ניתוח / החלמה לאחר ניתוח: