03-6447215
בתקופה זו אנו מעניקים שירותי ייעוץ רפואי אונליין, לתיאום תור וקבלת הסבר על השירות התקשרי 03-6447215 / 054-4554691 
או לחצי כאן. אנחנו כאן בשבילך.

* לחברות קופ"ח מכבי, שב"ן וכללית מושלם הייעוץ מוכר כחלק מייעוצי רופא מומחה.
 • ד"ר שרית ברק
  ד”ר שרית ברק, מומחית בגניקולוגיה, אורוגניקולוגיה וניתוחי רצפת אגן
  בנוסף – עוסקת גם בפלסטיקה ואסתטיקה וגינלית ובטיפולי לייזר לנרתיק

  לימודים וניסיון מקצועי

  את לימודיי סיימתי בהצטיינות בבית הספר לרפואה ע”ש סאקלר באוניברסיטת ת”א (2005).
  את הסטאז’ ואת ההתמחות במיילדות וגניקולוגיה עשיתי במרכז הרפואי סוראסקי איכילוב ת”א (2006-2013) ואת תת התמחות באורוגניקולוגיה וניתוחי רצפת אגן השלמתי בבית החולים מעיני הישועה בבני ברק (2013-2015). בנוסף, עברתי השתלמויות רבות בארץ ובעולם בכירורגיה פלסטית, בהזרקות אסתטיות ווגינאליות, בטיפולי לייזר גינקולגי ובפלסטיקה ואסתטיקה וגינלית.

  מרבית הנשים שמגיעות אלי סובלות מפגיעה משמעותית באיכות החיים ומשתפות אותי בקושי שלהן בתפקוד יומיומי, בפעילות גופנית, בעבודה, בלימודים ובמערכות יחסים. במקרים מורכבים יותר, נשים מפתחות דיכאון וחוות סבל משמעותי בשל הירידה באיכות חייהן והיעדר מענה הולם לבעיותיהן במשך זמן רב. אחד המשפטים השכיחים שנשמעים עם כניסתן למרפאה הוא:

  "כמה זמן אנחנו מחפשות עזרה בנושא איך לא ידענו שיש רופא שמטפל בבעיות האלה"

  אז בתור אישה לאישה, אני כל כך מבינה את המצוקות ואת אי הנוחות כאשר יש בעיה בתחום האינטימי שם למטה, שלא מדברים עליו….ולכן הצבתי לעצמי מטרה שהיא בעצם שליחות-לשפר את איכות חייהן של הנשים ולהעלות את ביטחונן העצמי, על מנת שתוכלנה ליהנות מחיים מלאים, פעילים, מאושרים ומכבדים.
  אני מאמינה שאישה שמרגישה טוב עם הגוף שלה, ושאינה סובלת מתופעות פיזיולוגיות כפי שמופיעות ברחבי אתר זה – היא אישה עם ביטחון עצמי גבוה יותר ודימוי גוף חיובי ומבחינתי זה הדבר העיקרי שמנחה אותי בפועלי כרופאת נשים, וכמומחית לאורוגינקולוגיה, ניתוחי רצפת אגן ופלסטיקה וגינלית..

  הניסיון הרב שצברתי בניתוחי רצפת אגן ונרתיק, והתמחותי בטכניקות טיפוליות שונות, מאפשרים לי להתאים לכל מטופלת את סוג הטיפול הנכון עבורה, החל משינוי התנהגותי ושינוי אורחות חיים, פיזיותרפיה לרצפת אגן, התאמת התקנים לתפעול עצמוני, החלטה על טיפול תרופתי טיפול בלייזר או הזרקות של חומרים מקומיים.
  במידת הצורך, אני ממליצה גם על התערבות פולשנית או ניתוחית, אשר מבוצעת בטכניקת הניתוח שמתאימה לאורח החיים שלאותה האישה שמולי, לגילה ולגורמי הסיכון שלה וזו שתעניק לה את סיכויי ההחלמה וההצלחה הגבוהים ביותר, תוך צמצום הסיבוכים למינימום האפשרי.
  הידע שרכשתי בטיפול בצניחת אברי רצפת אגן, תיקון דליפות שתן ובעיות אורוגניקולוגיות שונות, מתבסס על טיפול במאות נשים לאורך שנותיי בתחום, טיפול בילדות, מתבגרות, נשים צעירות לאחר לידות, ובהמשך גם בנשים מבוגרות. הסיפוק הרב אותו אני שואבת מגיע מכל אותן נשים להן עזרתי באופן משמעותי בשיפור איכות חייהן, בפתרון בעיות אינטימיות ובחזרה לניהול חיים מלאים, תקינים ומכבדים.

להמשך קריאה