03-6447215
בתקופה זו אנו מעניקים שירותי ייעוץ רפואי אונליין, לתיאום תור וקבלת הסבר על השירות התקשרי 03-6447215 / 054-4554691 
או לחצי כאן. אנחנו כאן בשבילך.

* לחברות קופ"ח מכבי, שב"ן וכללית מושלם הייעוץ מוכר כחלק מייעוצי רופא מומחה.
 • פרופ׳ דוד סוריאנו 

  פרופ׳ סוריאנו, מומחה למיילדות גינקולוגיה ופוריות, מייסד ומנהל את המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס בתל השומר ומנהל את מרכז המומחים ברמת החיל המרפאה הרב תחומית עוסקת בכלל תחומי הגינקולוגיה והמיילדות, בדגש על ניתוחים היסטרוסקופים ולפרוסקופיים. יו״ר לשעבר של החברה הישראלית לאנדוסקופיה גינקולוגית (2014-2017)  

  אחד הנושאים הבוערים כיום בתחום רפואת נשים ומהווה סיבה נפוצה לפנייה לגניקולוג הינו האיבחון והטיפול באנדומטריוזיס, בעייה הגורמת לכאבי אגן עזים ועלולה לגרום לבעיות פוריות.

  סיבה נוספת לפניות חוזרות לגניקולוג הינו האיבחון והטיפול בנשים הסובלות מדימום ווסתי מוגבר על פי רוב על רקע שרירנים, מיומות, פוליפים בחלל הרחם הגורמים גם לדימום לא סדיר.

  נשים רבות סובלות מאי פוריות, חלקן על רקע הידבקויות תוך רחמיות או  הידבקויות אגניות ופגיעה בחצוצרות, פנייה לגניקולוג מומחה בתחום עשוייה לסייע רבות.  גניקולוג המומחה בביצוע היסטרוסקופיה אבחנתית יכול לאתר את הסיבה לאי הפוריות ובעזרת היסטרוסקופיה ניתוחית לעיתים אך ללא הרדמה, בעזרת מכשור מתקדם לסייע להשגת הריון מיוחל.

  נשים רבות, במיוחד לאחר לידות, סובלות מצניחת רחם, בריחת שתן במאמץ ואי נוחות בקיום יחסים. נשים אלו לעיתים קרובות נמנעות מלפנות לגניקולוג עקב אי הנוחות לשוחח על נושא זה ונמנעות מקבלת טיפול העשויי לשפר באופן ניכר את איכות חייהן.

  חלק מתפקידי הגניקולוג הינו הסיוע להשגת הריון וטיפול בבעיות פוריות, נשים רבות חוות הפלות חוזרות ונזקקות לבירור מקצועי ומקיף על מנת להשיג הריון תקין. גם לאחר השגת הריון תקין חלקן תזדקקנה למעקב גניקולוג על מנת  לבצע מעקב הריון פרטי וליווי צמוד, כולל שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת, ביצוע דיקור מי שפיר ולידה פרטית. חלקן תרצנה לעבור ניתוח קיסרי פרטי ע״י גניקולוג אשר מכיר את המטופלת  ועקב אחר ההריון לכל אורכו.

  רפואת נשים הינה תחום רחב אשר כיום מחולק לתתי מקצועות עם התמחות ספציפית בכל תחום, אין גניקולוג מוכשר ככל שיהיה אשר יכול לתת מענה מקצועי בכלל התחומים ולכן נדרש שיתוף פעולה עי מספר מומחים מובילים בתחומים שונים, מומחי פוריות והפרייה חוץ גופית, מומחי אולטראסאונד ומומחה בתחום הכירורגיה הגינקולוגית על מנת לתת מענה שלם ומקיף כפי שמבוצע במרפאתנו.